Çorum Merkez Haboğlu Eczanesi Nöbetçi Eczane verisi doğru mu?

Son Güncelleme: 2 gün önce
Haboğlu Eczanesi logo
Haboğlu Eczanesi logo

Haboğlu Eczanesi

0
(0)

Çorum Merkez Haboğlu Eczanesi. Nöbetçi Haboğlu Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz. Nöbetçi eczaneye ait telefon, adres gibi bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Haboğlu Eczanesi Çorum ili Merkez İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Haboğlu Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Haboğlu Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Haboğlu Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Haboğlu Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Haboğlu Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

7 Ağustos 2022 Pazar Çorum Merkez Nöbetçi Haboğlu Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Haboğlu Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Haboğlu Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Haboğlu Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Haboğlu Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Haboğlu Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Haboğlu Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Haboğlu Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Haboğlu Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Çorum İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Çorum ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Gözde Eczanesi

Çorum Laçin Gözde Eczanesi. Nöbetçi Gözde Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Topçuoğlu Eczanesi

Çorum Osmancık Topçuoğlu Eczanesi. Nöbetçi Topçuoğlu Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Sevgi Eczanesi

Çorum Bayat Sevgi Eczanesi. Nöbetçi Sevgi Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Şifa Eczanesi

Çorum Sungurlu Şifa Eczanesi. Nöbetçi Şifa Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.