Büyük Eczanesi

Büyük Eczanesi

 • Çorum - Merkez
 • tarihinde nöbetçi
 • 2219600 2219600
 • MELİKGAZİ 1.SOK. - ESKİ DEVLET HASTANESİ YANI
(0)
Serkan Eczanesi

Serkan Eczanesi

 • Çorum - Merkez
 • tarihinde nöbetçi
 • 2241351 2241351
 • BAHABEY CAD. NO:120/C - YEŞİL FIRIN ÇAPRAZI - A 101 YANI
(0)
Elif Eczanesi

Elif Eczanesi

 • Çorum - Merkez
 • tarihinde nöbetçi
 • 2245742 2245742
 • GAZİ CAD. 11/B - BELEDİYE KARŞISI
(0)

27 Kasım 2021 Cumartesi Çorum Merkez Nöbetçi Eczaneleri

Çorum ili Merkez ilçesinin nöbetçi eczane listesi. Buradan dilediğiniz nöbetçi eczaneyi seçip nöbetçi eczanenin iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Çorum Merkez Nöbetçi eczaneleri uygulamamız ile size en yakın nöbetçi eczanelere telefon ile veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz. Çorum Merkez nöbetçi eczaneleri günlük olarak güncellenmekte olup, her nöbetçi eczane 24 saat hizmet vermektedir. Çorum Merkez nöbetçi eczanleri 7/24 kesintisiz hizmet verir. Hizmet sonrası Merkez ilçesine ait nöbetçi eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Bu sayede diğer kullanıcılara ilgili Merkez ilçesindeki nöbetçi eczane ile ilgili ön bilgi vermiş olursunuz. Nöbetçi eczane sayısı bulundukları ilçenin nüfusuna bağlı olarak değişmektedir. Büyük ilçelerde nöbetçi eczane sayısı oldukça yüksektir.

Çorum Merkez Nöbetçi Eczaneleri ile ilgili sıkça sorulan sorular

Merkez Nöbetçi eczanelerin nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Merkez Nöbetçi eczaneler ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmezler.

Merkez nöbetçi eczanelerine ulaşmak çok kolay ve basittir. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayarak Merkez ilçesinin ilgili eczane profiline geçip nöbetçi eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Merkez nöbetçi eczaneye ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Merkez ilçesindeki nöbetçi eczaneye ait harita bilgisini almak için nöbetçi eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Çorum İlinin Diğer İlçeleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Çorum ilinin ilçelerini listeledik. Dilediğiniz ilçeye tıklayıp nöbetçi eczanelerini listeleyebilir ve detaylı inceleyebilirsiniz...

Mecitözü Nöbetçi Eczaneleri

Çorum Mecitözü Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Mecitözü nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.

Sungurlu Nöbetçi Eczaneleri

Çorum Sungurlu Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Sungurlu nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.

Kargı Nöbetçi Eczaneleri

Çorum Kargı Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Kargı nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.

Osmancık Nöbetçi Eczaneleri

Çorum Osmancık Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Osmancık nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.