Funda Eczanesi logo
Funda Eczanesi logo

Funda Eczanesi

  • Çorum - Merkez
  • 2215540
  • BAHABEY CAD. İPEK TAKSİ LOZAN KAVŞAĞI - HAYAT ASM YANI
  • 25
(0)
Funda Eczanesi Çorum ili Merkez ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Funda Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Funda Eczanesi Çorum ili Merkez İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Funda Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Funda Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Funda Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Funda Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Funda Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

26 Kasım 2021 Cuma Çorum Merkez Nöbetçi Funda Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Funda Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Funda Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Funda Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Funda Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Funda Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Funda Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Funda Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Funda Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Çorum İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Çorum ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Hicret Eczanesi

Hicret Eczanesi Çorum ili Alaca ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Hicret Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Gülcan Eczanesi

Gülcan Eczanesi Çorum ili Sungurlu ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Gülcan Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Sevgi Eczanesi

Sevgi Eczanesi Çorum ili Bayat ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Sevgi Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Elif Eczanesi

Elif Eczanesi Çorum ili Merkez ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Elif Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.