Binevler Eczanesi logo
Binevler Eczanesi logo

Binevler Eczanesi

  • Çorum - Merkez
  • 7770767
  • ULUKAVAK MH. GARANTİEVLER 9.SK. 16/A - GARANTİEVLER CAMİ YANI - BUHARA SAĞLIK OCAĞI KARŞISI
  • 23
(0)
Binevler Eczanesi Çorum ili Merkez ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Binevler Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Binevler Eczanesi Çorum ili Merkez İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Binevler Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Binevler Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Binevler Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Binevler Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Binevler Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

26 Kasım 2021 Cuma Çorum Merkez Nöbetçi Binevler Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Binevler Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Binevler Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Binevler Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Binevler Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Binevler Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Binevler Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Binevler Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Binevler Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Çorum İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Çorum ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Gülcan Eczanesi

Gülcan Eczanesi Çorum ili Sungurlu ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Gülcan Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Danacı Eczanesi

Danacı Eczanesi Çorum ili Mecitözü ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Danacı Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Büyük Eczanesi

Büyük Eczanesi Çorum ili Merkez ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Büyük Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Hicret Eczanesi

Hicret Eczanesi Çorum ili Alaca ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Hicret Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.