Bilge Eczanesi logo
Bilge Eczanesi logo

Bilge Eczanesi

  • Çorum - Merkez
  • 2120555
  • BAHABEY CAD. NO:34/A - AK BANK YANI
  • 22
(0)
Bilge Eczanesi Çorum ili Merkez ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Bilge Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Bilge Eczanesi Çorum ili Merkez İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Bilge Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Bilge Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Bilge Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Bilge Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Bilge Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

26 Kasım 2021 Cuma Çorum Merkez Nöbetçi Bilge Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Bilge Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Bilge Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Bilge Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Bilge Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Bilge Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Bilge Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Bilge Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Bilge Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Çorum İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Çorum ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Sevgi Eczanesi

Sevgi Eczanesi Çorum ili Bayat ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Sevgi Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Elif Eczanesi

Elif Eczanesi Çorum ili Merkez ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Elif Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Şifa Eczanesi

Şifa Eczanesi Çorum ili Kargı ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Şifa Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Büyük Eczanesi

Büyük Eczanesi Çorum ili Merkez ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Büyük Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.