Şifa Eczanesi

Şifa Eczanesi

  • Çorum - Kargi
  • tarihinde nöbetçi
  • 6513789 6513789
  • ORTA MH. ATATÜRK CAD. NO: 3/C
(0)

27 Kasım 2021 Cumartesi Çorum Kargı Nöbetçi Eczaneleri

Çorum ili Kargı ilçesinin nöbetçi eczane listesi. Buradan dilediğiniz nöbetçi eczaneyi seçip nöbetçi eczanenin iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Çorum Kargı Nöbetçi eczaneleri uygulamamız ile size en yakın nöbetçi eczanelere telefon ile veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz. Çorum Kargı nöbetçi eczaneleri günlük olarak güncellenmekte olup, her nöbetçi eczane 24 saat hizmet vermektedir. Çorum Kargı nöbetçi eczanleri 7/24 kesintisiz hizmet verir. Hizmet sonrası Kargı ilçesine ait nöbetçi eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Bu sayede diğer kullanıcılara ilgili Kargı ilçesindeki nöbetçi eczane ile ilgili ön bilgi vermiş olursunuz. Nöbetçi eczane sayısı bulundukları ilçenin nüfusuna bağlı olarak değişmektedir. Büyük ilçelerde nöbetçi eczane sayısı oldukça yüksektir.

Çorum Kargi Nöbetçi Eczaneleri ile ilgili sıkça sorulan sorular

Kargı Nöbetçi eczanelerin nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Kargı Nöbetçi eczaneler ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmezler.

Kargı nöbetçi eczanelerine ulaşmak çok kolay ve basittir. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayarak Kargı ilçesinin ilgili eczane profiline geçip nöbetçi eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Kargı nöbetçi eczaneye ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Kargı ilçesindeki nöbetçi eczaneye ait harita bilgisini almak için nöbetçi eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Çorum İlinin Diğer İlçeleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Çorum ilinin ilçelerini listeledik. Dilediğiniz ilçeye tıklayıp nöbetçi eczanelerini listeleyebilir ve detaylı inceleyebilirsiniz...

Mecitözü Nöbetçi Eczaneleri

Çorum Mecitözü Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Mecitözü nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.

Sungurlu Nöbetçi Eczaneleri

Çorum Sungurlu Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Sungurlu nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.

Alaca Nöbetçi Eczaneleri

Çorum Alaca Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Alaca nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.

Bayat Nöbetçi Eczaneleri

Çorum Bayat Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Bayat nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.