Hicret Eczanesi

Hicret Eczanesi

  • Çorum - Alaca
  • tarihinde nöbetçi
  • 4115088 4115088
  • ZİLE CAD.NO:8 ALACA
(0)

27 Kasım 2021 Cumartesi Çorum Alaca Nöbetçi Eczaneleri

Çorum ili Alaca ilçesinin nöbetçi eczane listesi. Buradan dilediğiniz nöbetçi eczaneyi seçip nöbetçi eczanenin iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Çorum Alaca Nöbetçi eczaneleri uygulamamız ile size en yakın nöbetçi eczanelere telefon ile veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz. Çorum Alaca nöbetçi eczaneleri günlük olarak güncellenmekte olup, her nöbetçi eczane 24 saat hizmet vermektedir. Çorum Alaca nöbetçi eczanleri 7/24 kesintisiz hizmet verir. Hizmet sonrası Alaca ilçesine ait nöbetçi eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Bu sayede diğer kullanıcılara ilgili Alaca ilçesindeki nöbetçi eczane ile ilgili ön bilgi vermiş olursunuz. Nöbetçi eczane sayısı bulundukları ilçenin nüfusuna bağlı olarak değişmektedir. Büyük ilçelerde nöbetçi eczane sayısı oldukça yüksektir.

Çorum Alaca Nöbetçi Eczaneleri ile ilgili sıkça sorulan sorular

Alaca Nöbetçi eczanelerin nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Alaca Nöbetçi eczaneler ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmezler.

Alaca nöbetçi eczanelerine ulaşmak çok kolay ve basittir. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayarak Alaca ilçesinin ilgili eczane profiline geçip nöbetçi eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Alaca nöbetçi eczaneye ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Alaca ilçesindeki nöbetçi eczaneye ait harita bilgisini almak için nöbetçi eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Çorum İlinin Diğer İlçeleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Çorum ilinin ilçelerini listeledik. Dilediğiniz ilçeye tıklayıp nöbetçi eczanelerini listeleyebilir ve detaylı inceleyebilirsiniz...

Iskilip Nöbetçi Eczaneleri

Çorum Iskilip Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Iskilip nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.

Osmancık Nöbetçi Eczaneleri

Çorum Osmancık Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Osmancık nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.

Bayat Nöbetçi Eczaneleri

Çorum Bayat Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Bayat nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.

Sungurlu Nöbetçi Eczaneleri

Çorum Sungurlu Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Sungurlu nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.