Özden Eczanesi logo
Özden Eczanesi logo

Özden Eczanesi

(0)
Özden Eczanesi Çorum ili Iskilip ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Özden Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Özden Eczanesi Çorum ili Iskilip İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Özden Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Özden Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Özden Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Özden Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Özden Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

26 Kasım 2021 Cuma Çorum Iskilip Nöbetçi Özden Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Özden Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Özden Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Özden Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Özden Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Özden Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Özden Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Özden Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Özden Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Çorum İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Çorum ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Şifa Eczanesi

Şifa Eczanesi Çorum ili Iskilip ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Şifa Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Serkan Eczanesi

Serkan Eczanesi Çorum ili Merkez ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Serkan Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Sevgi Eczanesi

Sevgi Eczanesi Çorum ili Bayat ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Sevgi Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Elif Eczanesi

Elif Eczanesi Çorum ili Merkez ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Elif Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.